Holowanie - Laweta - Pomoc drogowa Zabrze

Kolizja drogowa w Zabrzu lub okolicy? Uszkodzone koło? Rozładowany akumulator? Chcesz bezpiecznie przewieźć swój samochód lawetą? A może potrzebna pomoc drogowa na A4? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - zadzwoń

Tel. 605 820 820
 • Tania pomoc drogowa 24 h Zabrze i okolica
 • Pomoc drogowa na A4
 • Bezpłatne holowanie z OC sprawcy
 • Darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy
 • Holowanie samochodów osobowych, dostawczych i busów
 • Holowanie motocykli i quadów
 • Holowanie maszyn budowlanych
Wybierając usługi naszej firmy zawsze zyskujesz:
 • Profesjonalna pomoc drogowa
 • Konkurencyjne ceny
 • Szybki czas reakcji na zgłoszenie
 • Wieloletnie doświadczenie w branży
 • Możliwość skorzystania z auta zastępczego

pomoc drogowa zabrze pomoc drogowa w zabrzu zabrze pomoc drogowa

Twój samochód odmówił Ci posłuszeństwa na drodze? Złapałeś gumę, zerwał się pasek klinowy lub zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie? Jeśli stoisz na drodze w mieście Zabrze lub okolicy i potrzebujesz holowania, zadzwoń do nas, a profesjonalna pomoc drogowa 24 błyskawicznie udzieli Ci wsparcia. Działamy całodobowo oferując pomoc kierowcom niezależnie od pory dnia i nocy.

Co oferujemy?

Jako profesjonaliści z dwudziestoletnim stażem jesteśmy obeznani z każdą sytuacją drogową i nie ma dla nas tajemnic, których nie potrafimy rozwikłać. Nie ma znaczenia, jaki masz problem z Twoim autem. Pomoc drogowa 24h dowiezie brakujące paliwo, wymieni koło i zdiagnozuje awarię, a jeśli zaistnieje potrzeba – odholuje pojazd do warsztatu i udostępni Ci samochód zastępczy. Zapewniamy szeroki zakres i wysoką jakość usług oraz szybką pomoc w każdej kryzysowej sytuacji.

Nasza pomoc drogowa 24 to szeroki zakres usług, dzięki którym nie tylko nie zostaniesz sam ze swoim problemem, ale też zagwarantujemy Ci najlepsze i najtańsze jego rozwiązanie. Gwarantujemy natychmiastową pomoc drogową i holowanie z wykorzystaniem nowoczesnych lawet. Posiadamy bogaty park maszynowy – każda nasza laweta przystosowana jest do holowania pojazdów różnego rodzaju. Niezależnie od tego czy poszukujesz transportu dla samochodu, motocykla czy maszyny budowlanej – możesz na nas liczyć, bowiem posiadamy lawety o ładowności nawet do 6 ton.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, dlatego nasza pomoc drogowa to usługa realizowana z pełnym zaangażowaniem i kreatywnym podejściem do każdej sytuacji. U nas możesz liczyć na wsparcie przez 24 godziny na dobę, szybką reakcję na Twoje zgłoszenie oraz korzystne warunki cenowe.

Pomoc drogowa na A4

Całodobowo obsługujemy nie tylko teren zabudowany Zabrza, ale również autostradę A4. Jako profesjonalna pomoc drogowa na A4 gwarantujemy szybką reakcję na zgłoszenie oraz najkorzystniejszy sposób rozwiązania problemu, niezależnie od tego czy konieczne jest dowiezienie paliwa, czy zapewnienie samochodu zastępczego, który umożliwi Ci kontynuowanie podróży. Pomoc drogowa 24h to często jedyna deska ratunku podczas incydentów i różnego rodzaju problemów na autostradzie. Już teraz zapisz sobie nasz numer, by w razie potrzeby móc szybko wezwać profesjonalne wsparcie.