Całodobowa pomoc drogowa Katowice

Twoje auto jest unieruchomione w Katowicach lub okolicy? Kolizja drogowa? Uszkodzone koło? Rozładowany akumulator? Jeśli potrzebujesz pomocy w Katowicach i okolicy zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Tel. 605 820 820
  • Całodobowa pomoc drogowa Katowice i okolica
  • Holowanie samochodów osobowych, dostawczych i busów
  • Holowanie motocykli i quadów
  • Holowanie maszyn budowlanych

Wybierając usługi naszej firmy zawsze zyskujesz:
  • Profesjonalna pomoc drogowa
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybki czas reakcji na zgłoszenie
  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Możliwość skorzystania z auta zastępczego

Jako całodobowa pomoc drogowa szczycimy się krótkim czasem reakcji, dzięki czemu już w klika chwil od przyjęcia zgłoszenia jesteśmy na miejscu i pomagamy rozwiązać problem. Niezależnie od pory dnia i nocy oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, z możliwością skorzystania z naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

pomoc drogowa katowice katowice pomoc drogowa całodobowa pomoc drogowa Katowicecałodobowa pomoc drogowa katowice  pomoc drogowa Katowice 24h pomoc drogowa Katowice całodobowo

Uczestniczyłeś w kolizji drogowej, po której Twój pojazd nie jest zdolny do dalszej jazdy? Zapomniałeś zatankować i skończyło Ci się paliwo? A może potrzebujesz transportu nowego motocykla do miejsca przeznaczenia? Nasza pomoc drogowa oferuje holowanie na terenie miasta Katowice.

Proponujemy szeroki zakres usług

Na rynku motoryzacyjnym istniejemy już od 20 lat, a nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci motoryzacji. Doświadczenie i zamiłowanie do samochodów pozwala nam zaoferować Ci wszechstronne usługi, wśród których znaczące miejsce zajmuje najlepsza pomoc drogowa.

Jeśli silnik samochodu nie chce zapalić, masz problem z kołem, stłuczonym reflektorem wystarczy, ze do nas zadzwonisz o dowolnej porze dnia i nocy, a dotrzemy do Ciebie jak najszybciej i pomożemy uporać się z problemem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jak przystało na profesjonalną całodobową pomoc drogową!

Nasza pomoc drogowa na A4 dotrze do Ciebie w ciągu kilku chwil od zgłoszenia i pomoże Ci w usunięciu usterki, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoją podróż. W razie wystąpienia poważniejszej awarii pomoc drogowa na A4 bezpiecznie odholuje Twoje auto do najbliższego serwisu, gdzie przeprowadzona zostanie szczegółowa diagnostyka.

Rozwiążemy każdy Twój problem z samochodem

Jako pomoc drogowa dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu możemy zarówno dokonać drobnych napraw na miejscu, jak i odholować Twój samochód do warsztatu. Potrzebujesz środka transportu? Proponujemy Ci samochód zastępczy na czas dokonywanej naprawy. Nasza pomoc drogowa to sposób na każdą awarię.

Czekamy na kontakt od Ciebie!