Pomoc drogowa Katowice

Twoje auto jest unieruchomione w Katowicach lub okolicy? Kolizja drogowa? Uszkodzone koło? Rozładowany akumulator? Jeśli potrzebujesz pomocy w Katowicach i okolicy zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Tel. 605 820 820
  • Tania pomoc drogowa 24 h Katowice i okolica
  • Holowanie samochodów osobowych, dostawczych i busów
  • Holowanie motocykli i quadów
  • Holowanie maszyn budowlanych

Wybierając usługi naszej firmy zawsze zyskujesz:
  • Profesjonalna pomoc drogowa
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybki czas reakcji na zgłoszenie
  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Możliwość skorzystania z auta zastępczego

pomoc drogowa katowice katowice pomoc drogowa całodobowa pomoc drogowa Katowicecałodobowa pomoc drogowa katowice  pomoc drogowa Katowice 24h pomoc drogowa Katowice całodobowo
Uczestniczyłeś w kolizji drogowej, po której Twój pojazd nie jest zdolny do dalszej jazdy? Zapomniałeś zatankować i skończyło Ci się paliwo? A może potrzebujesz transportu nowego motocykla do miejsca przeznaczenia? Nasza pomoc drogowa na terenie miasta Katowice to rozwiązanie Twoich problemów.

Proponujemy szeroki zakres usług

Na rynku motoryzacyjnym istniejemy już od 20 lat, a nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci motoryzacji. Doświadczenie i zamiłowanie do samochodów pozwala nam zaoferować Ci wszechstronne usługi, wśród których znaczące miejsce zajmuje najlepsza pomoc drogowa.

Jeśli silnik samochodu nie chce zapalić, masz problem z kołem, stłuczonym reflektorem wystarczy, ze do nas zadzwonisz o dowolnej porze dnia i nocy, a dotrzemy do Ciebie jak najszybciej i pomożemy uporać się z problemem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Nasza pomoc drogowa na A4 dotrze do Ciebie w ciągu kilku chwil od zgłoszenia i pomoże Ci w usunięciu usterki, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoją podróż. W razie wystąpienia poważniejszej awarii pomoc drogowa na A4 bezpiecznie odholuje Twoje auto do najbliższego serwisu, gdzie przeprowadzona zostanie szczegółowa diagnostyka.

Rozwiążemy każdy Twój problem z samochodem

Jako pomoc drogowa dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu możemy zarówno dokonać drobnych napraw na miejscu, jak i odholować Twój samochód do warsztatu. Potrzebujesz środka transportu? Proponujemy Ci samochód zastępczy na czas dokonywanej naprawy. Nasza pomoc drogowa to sposób na każdą awarię.

Czekamy na kontakt od Ciebie!