Pomoc drogowa Bytom

Twój pojazd został unieruchomiony w Bytomiu lub okolicy? Wypadek, kolizja drogowa? Rozładowany akumulator? Uszkodzone koło? Nie we wszystkich sytuacjach jesteś w stanie poradzić sobie sam, bez dostępu do specjalistycznych narzędzi. Wezwana na miejsce zdarzenia (Bytom lub okolice) pomoc drogowa to gwarancja profesjonalnej, a przede wszystkim szybkiej reakcji. Oszczędź nerwy, czas i pieniądze i zamów holowanie do wskazanego warsztatu lub innego miejsca w rejonie.

Jeżeli jesteś uczestnikiem kolizji lub doświadczyłeś awarii samochodu skontaktuj się z nami, a pomoc drogowa przyjedzie we wskazane miejsce. Zadzwoń pod numer 605 820 820.

Pomoc drogowa 24 h w naszym wykonaniu jest tania i obejmuje:

  • holowanie samochodów osobowych, dostawczych i busów
  • holowanie motocykli i quadów
  • holowanie maszyn budowlanych

Pomoc drogowa — działamy szybko

Masz problem z samochodem, który uniemożliwia Ci dalszą jazdę? Kupiłeś quada i poszukujesz transportu do miejsca Twojego zamieszkania? Nasza firma oferuje Ci profesjonalne holowanie każdego pojazdu do miejsca przeznaczenia. Rejonem naszego działania jest Śląsk.

Oferujemy szeroki zakres usług, wśród których znajduje się kompleksowa pomoc drogowa.

Jesteśmy specjalistyczną firmą samochodową, a pomoc drogowa to nasza flagowa oferta w Bytomiu. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia, możemy Ci zagwarantować pełną satysfakcję z wykonanego zadania.

Wybierając usługi naszej firmy, zawsze zyskujesz możliwość skorzystania z auta zastępczego.

pomoc drogowa Bytom 24h pomoc drogowa Bytom Bytom pomoc drogowa