Transport aut z Niemiec

Oferujemy profesjonalny, bezpieczny transport samochodów z Niemiec. Dysponujemy czterema pojazdami , każdy do transportu 4 samochodów osobowych. Posiadamy certyfikat na transport międzynarodowy oraz ubezpieczenie OC na kwotę 1 mln złotych.

235transport-aut-z-niemiec-01transport-samochodow-z-niemiec-01transport-samochodow-z-niemiec-02


Kupiłeś samochód za granicą i nie wiesz, jak przetransportować go do kraju? A może jesteś właścicielem komisu i sprowadzasz dla swoich klientów kilka nowych pojazdów z Niemiec? Nie musisz już zastanawiać się nad tym, jak dostarczyć je do adresata. Oferujemy transport aut z Niemiec do dowolnego miejsca w kraju.

Gwarantujemy bezpieczne przewozy

Kupiłeś pojazd u naszych zachodnich sąsiadów i chcesz dostarczyć go do swojego garażu? Posiadamy odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu możemy Ci zagwarantować bezpieczny transport samochodów z Niemiec, bez ryzyka uszkodzeń. Jako firma z dużym doświadczeniem wiemy, jak zabezpieczać samochody w transporcie, aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie.

Nasi kierowcy wyróżniają się dużym doświadczeniem i znajomością topografii, dzięki czemu dotrą na czas do wskazanego przez Ciebie miejsca.

Na co możesz liczyć?

Transport samochodów z Niemiec to jedna z usług, w której specjalizujemy się od lat. Dlatego możesz liczyć na nasze doświadczenie.

Powierzając nam transport aut z Niemiec, oszczędzasz czas i środki, a zyskujesz profesjonalnie wykonane zlecenie i zakupiony pojazd dostarczony pod Twoje drzwi.

 transport samochodow z Niemiec transport aut z Niemiec