Holowanie auta z zagranicy

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz bezpiecznie sprowadzić go do kraju? A może miałeś wypadek na trasie? Oferowane przez nas holowanie auta z zagranicy pomoże Ci poradzić sobie z każdym problemem. Oferujemy tego rodzaju usługi dla klientów indywidualnych, a także firm.
Profesjonalne holowanie auta z zagranicy to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki specjalistycznym lawetom i doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy bezproblemowy transport samochodów na dowolnej trasie. Nasza firma dysponuje certyfikatem na transport międzynarodowy, a także ubezpieczeniem OC na kwotę 1 mln zł. Dzięki temu możesz bez obaw powierzyć nam swój pojazd.

Holowanie auta z zagranicy dla firm i klientów indywidualnych

Holowanie auta z zagranicy proponujemy m.in. dystrybutorom i właścicielom komisów, którzy sprowadzają auta dla swoich klientów. Już nie musisz martwić się o przeprowadzenie transportu. Odbierzemy auta z dowolnego miejsca i dostarczymy na wskazany adres. Dzięki temu, że zawsze wybieramy optymalną trasę i sposób realizacji zadania, nie musisz martwić się o opóźnienia i nieprawidłowości. Nasz doświadczony personel zadba również o to, by pojazd dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Holowanie auta z zagranicy zawsze przeprowadzamy sprawnie i bez problemów!

Z naszych usług korzystają również klienci indywidualni. Holowanie auta z zagranicy okazuje się przydatną usługą przede wszystkim w przypadku zakupu nowego pojazdu. Nasza firma zajmie się jego transportem na całej trasie, dostarczając go na adres wskazany przez klienta. Niekiedy holowanie może być również związane z kolizją lub awarią. W takim przypadku zapewniamy szybką reakcję i niezwłoczną pomoc, niezależnie od tego, skąd trzeba odebrać
auto i na jakiej trasie przeprowadzić holowanie.

Bezpieczny i niedrogi transport aut z zagranicy

Doskonale wiemy, w jaki sposób przeprowadzić holowanie auta z zagranicy, by bezpiecznie i terminowo dostarczyć je na miejsce. Naszą firmę tworzą wyłącznie doświadczeni kierowcy ze znakomitą znajomością używanego sprzętu, a także topografii. Dzięki temu Twój pojazd dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Wyróżniają nas również atrakcyjne ceny zależne m.in. od ilości transportowanych samochodów, a także trasy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz uzyskać indywidualną ofertę.
Holowanie aut z zagranicy to jedna z naszych specjalności. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze, nie mogłeś trafić lepiej. Działamy 24 godziny na dobę, dlatego pomożemy Ci w każdej sytuacji – również tej nieprzewidzianej. Zapraszamy!
holowanie auta z zagranicyholowanie auta z zagranicy