Transport wózków widłowych

Kupiłeś nowe wózki widłowe i zastanawiasz się, jak przetransportować je do swojego zakładu pracy? Sprzęt pracujący na hali uległ awarii, kolizji lub innym uszkodzeniom mechanicznym i jest niesprawny? Oferujemy transport wózków widłowych a także transport maszyn budowlanych i roliniczych na terenie Śląska, który pozwoli szybko przewieźć sprzęt do wskazanego przez Ciebie punktu.

Transport wózków widłowych bywa problematyczny, ponieważ ze względu na ich charakter oraz gabaryty musi odbywać się specjalistycznym pojazdem. Dysponujemy lawetami, pojazdami z naczepami, które wyposażone są we wciągarki i obsługiwane są przez doświadczonych kierowców. Pomogą oni w stabilnym zamocowaniu ładunku, aby transport wózków widłowych przebiegł bez niemiłych niespodzianek.

Transport wózków widłowych — nasza oferta

Oferujemy transport wózków widłowych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że możesz zamówić lawetę wcześniej, kiedy planujesz dostawę lub skorzystać z pomocy drogowej w razie wystąpienia awarii w trasie lub na hali.

Realizujemy transport wózków widłowych różnego rodzaju, w tym wózków:

  • z napędem spalinowym oraz elektrycznym,
  • naładownych
  • podnośnikowych,
  • jezdniowych specjalnych,
  • unoszących,
  • ciągnikowych.

Interesuje Cię transport wózków widłowych? Skontaktuj się z naszą firmą. Dysponujemy rozbudowaną flotą specjalistycznych pojazdów, które realizują zlecenia na terenie Śląska, zwłaszcza w obrębie największych miejscowości: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Mikołów, Orzesze, Knurów, Pyskowice, Rybnik, Żory, Przyszowice, Kleszczów i innych.

Naszym celem jest szybkość oraz bezpieczeństwo podczas transportu. Oznacza to, że lawety i naczepy, które posiadamy spełniają wszelkie normy, a transport wózków widłowych odbywa się zgodnie z polskim prawem. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Możemy ochronić wózki widłowe osłaniając je plandeką przed deszczem czy słońcem, a także zaproponować szereg nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem do przewozu różnego rodzaju maszyn, a nasza ekipa ma w tym zakresie duże doświadczenie.

W naszej ofercie znajduje się także holowanie samochodów oraz transport maszyn budowlanych.

 
transport wózków widłowych 1 transport wózków widłowych 3 transport wózków widłowych 2