Sprzęt / Lawety

Poniżej nasze lawety i auta serwisowe.

Nasze samochody

Przewożenie pojazdów, które nie mogą uczestniczyć w ruchu drogowym, wymaga profesjonalnego sprzętu. Laweta, którą wyślemy do Chorzowa lub Bytomia umożliwi załadowanie uszkodzonego w wypadku samochodu, maszyny budowlanej lub quada. Jeśli potrzebujesz transportu, nasza laweta pozostaje do Twojej dyspozycji. Oferujemy także transport aut z Niemiec.

Oferujemy bogaty park samochodowy

Nasza firma istnieje na rynku motoryzacyjnym już do 20 lat, dlatego zgromadziliśmy bogaty park samochodowy i lawety przystosowane do transportu różnych pojazdów. Jeśli poszukujesz środka transportu dla swojego motocykla lub specjalistycznej maszyny budowlanej, do Twojej dyspozycji pozostają lawety o ładowności od 1,5 do 6 ton.

Wszystkie nasze samochody przystosowane są do transportu pojazdów zarówno po wypadkach drogowych na terenie Chorzowa, Bytomia i okolic, jak i tych niedopuszczonych do ruchu. Oferujemy też wsparcie kierowców z dużym doświadczeniem, którzy rozwiążą każdy problem z ładowaniem i wyładunkiem z lawety transportowanego pojazdu.

Gdzie możesz nas znaleźć?

Działalność związaną z pomocą drogową, holowaniem i transportowaniem pojazdów realizujemy w obszarze Śląska, a naszą główną domeną są takie miasta jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tychy, Rybnik, Ornontowice oraz ich najbliższa okolica. Tam też wysyłana jest laweta do unieruchomionego pojazdu.

Potrzebna Ci laweta do transportu motocykla lun samochodu po wypadku? Zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej oferty, pomoc drogowa dostępna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.