Holowanie Ruda Śląska

Kolizja drogowa w okolicy Rudy Śląskiej? Uszkodzone koło? Rozładowany akumulator? Jeśli Twoje auto jest unieruchomione w Rudzie Śląskiej lub okolicy pomoc drogowa może w każdej chwili wyruszyć na interwencję. Zadzwoń i wskaż swoją lokalizację oraz nakreśl problem, nasza laweta dostępna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Holowanie Ruda Ślaska — pomoc drogowa już od 100 zł

  • Tanie holowanie 24 h Ruda Śląska i okolice
  • Bezpłatne holowanie z OC sprawcy
  • Darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy
  • Holowanie samochodów osobowych
  • Holowanie samochodów dostawczych i busów
  • Holowanie motocykli i quadów
  • Holowanie maszyn budowlanych
  • Przewóz / transport motocykli, quadów
  • Przewóz / transport maszyn budowlanych
 
holowanie ruda śląska laweta ruda śląska pomoc drogowa ruda śląska
 

Potrzebna Ci doraźna pomoc drogowa? A może transport lawetą do warsztatu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pomoc drogowa receptą na niespodzianki w trasie

Samochód jest dziś ważnym środkiem transportu i często stanowi podstawę prowadzenia firmy lub umożliwia komunikację, jeśli mieszkasz za miastem. Jeżeli często korzystasz ze swojego samochodu i mieszkasz w okolicy miasta Ruda Śląska, w razie nieprzewidzianej awarii oferujemy Ci profesjonalne holowanie.

Oferujemy usługi dostosowane do Twoich potrzeb

Korzystając z wielu lat doświadczeń doskonale wiemy, jak różne sytuacje mogą Cię spotkać na drodze. Dlatego pomoc drogowa obejmuje szereg czynności, które mają na celu pomoc w rozwiązaniu problemów. Zapomniałeś naładować akumulator? Nie masz koła zapasowego a pękła Ci opona? Nie ma znaczenia czy problem pojawił się rano czy w godzinach nocnych – laweta jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę.

Masz problem z samochodem? Zadzwoń i zamów autoholowanie, a dotrzemy do Ciebie najszybciej, jak to możliwe. Wybierz profesjonalną pomoc drogową i pozbądź się problemu.

Co oferujemy?

Nasza firma specjalizuje się w wielu dziedzinach obsługi samochodów, a holowanie i kompleksowa pomoc drogowa to część z nich. Oferujemy Ci profesjonalny sprzęt, doświadczenie i wszechstronność usług w zakresie transportu różnych pojazdów (laweta przystosowana jest do transportu także maszyn budowlanych i quadów).

Masz problem? Zadzwoń do nas a pomożemy Ci się z nim uporać!